administrator - Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle

Trasy autobusów i godziny odjazdu dla uczniów i opiekunów, którzy zadeklarowali chęć skorzystania z transportu wynajętego przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w związku z realizacją akcji edukacyjnej „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki – akcja edukacyjno informacyjna”, dofinansowanej ze środków NFOŚiGW, z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej:

  • Sękowa 7:00 (wyjazd spod Urzędu Gminy) – Libusza 7:30 (przystanek przy drodze nr 28 w kierunku Biecza) – Biecz 7:40 (przystanek w Mieście w kierunku Jasła) – Skołyszyn 7:50 (przystanek w kierunku Jasła) – Jasło 8:10 (stadion ul. Śniadeckich 15). Autobus wysadza dzieci na parkingu od ul . Jana Kasprowicza.
    Odjazd w drogę powrotną przystanek MKS przy Urzędzie Miasta od strony Fary.
  • Żyraków 7:00 (wyjazd spod Urzędu Gminy) – Dębica 7:10 ( dworzec PKS) – Pilzno 7:25 (dworzec PKS) – Strzegocice 7:30 (przystanek przy drodze w kierunku Jasła)Brzostek 7:40 (przystanek w Mieście w kierunku Jasła) – Jasło 8:00 (stadion ul. Śniadeckich 15). Autobus wysadza dzieci na parkingu od ul . Jana Kasprowicza.
    Odjazd w drogę powrotną przystanek MKS przy Starostwie.
  • Krempna 7:00 (wyjazd spod Szkoły) – Kąty 7:20 (szkoła w Kątach) – Nowy Żmigród 7:30 (przystanek w kierunku Jasła) – Świerchowa 7:45 (przystanek przy drodze w kierunku Jasła) – Jasło 8:00 (stadion ul. Śniadeckich 15). Autobus wysadza dzieci na parkingu od ul . Jana Kasprowicza,.
    Odjazd w drogę powrotną przystanek MKS przy Urzędzie Miasta od strony Fary.
  • Kobylany 7:00 (szkoła w Kobylanach) – Kopytowa 7:15 (Dom Ludowy) – Jedlicze 7:30 (Szkoła w Jedliczu) – Jasło 8:00 (stadion ul. Śniadeckich 15). Autobus wysadza dzieci na parkingu od ul . Jana Kasprowicza.
    Odjazd w drogę powrotną przystanek MKS przy Urzędzie Miasta od strony Fary

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii IV-VI

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii VII-VIII

 

Lp.

Gmina

kategoria IV-VI rysowanie na rynku

kategoria IV-VI nagrodzeni

szkoła

uczeń

szkoła

uczeń

1

Gmina Biecz

ZSP w Libuszy

Patrycja Pabis

SP nr 2 w Bieczu

Aleksandra Guzior

2

Gmina Brzostek

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Maja Zielak

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Zuzanna Kałuzińska

3

Gmina Brzyska

Zespó ł Szkolno Przedszkolny w Brzyskach

Nikola Filus

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Julia Łącka

4

Gmina Chorkówka

SP w Faliszówce

Julia Pęcak

Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Filip Mielech

5

Gmina Czarna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Oliwia Łata

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Furgał Samanta

6

Miasto Dębica

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy

Julia Rosiak

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Dębicy

Zuzanna Bizoń

7

Gmina Dębica

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Gabriela Florka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Franciszek Strózik

8

Gmina Dębowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu

Wiktoria Osika

 

9

Gmina Jasło

Szkoła Podstawowa w Szebniach

Julia Brzeżańska

Szkoła Podstawowa w Warzycach

Ignacy Błasik

10

Miasto Jasło

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Martyna Berkowicz

SP Nr 12 Jasło

Karolina Kinel

11

Gmina Jedlicze

Szkoła Podstawowa w Jedliczu

Adrian Pec

Szkoła Podstawowa w Moderówce

Emilia Fortuna

12

Gmina Jodłowa

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Dominika Jędrzejczyk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Nikola Osielska

13

Gmina Kołaczyce

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach

Julia Podgórska

Publiczna Szkoła Posdstawowa w Kołaczycach

Kornelia Jaworska

14

Gmina Krempna

SP w Krempnej

Elena Ornalik

SP w Krempnej

Julia Słabniak

15

Gmina Nowy Żmigród

SP w Nowym Żmigrodzie

Barbara Bajorek

SP w Nowym Żmigrodzie

Natalia Mrugał

16

Gmina Osiek Jasielski

Szkoła Podstawowa w Zawadce Osieckiej

Karolina Rączka

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Kornelia Kurek

17

Gmina Pilzno

PSP w Łękach Górnych

Oliwia Podraza

PSP Łęki Górne

Weronika Gąsior

18

Gmina Sękowa

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Julia Wszołek

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Emilia Dyczko

19

Gmina Skołyszyn

Szkoła Podstawowa w Lisowie

Emilia Bania

SP Bączal Dolny

Barbara Łyszczarz

20

Gmina Szerzyny

Szkoła Podstawowa w Ołpinach

Natalia Niziołek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Żurowej

Aleksandra Słomska

21

Gmina Tarnowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Łubienku

Amelja Jaskółaka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Łubienku

Weronika Owsiak

22

Gmina Żyraków

Szkoła Podstawowa w Zasowie

Julita Dubiel

Szkoła Podstawowa w Korzeniowie

Natalia Kołodziej

  

Szkoła Podstawowa w Bobrowej

Aldona Kurczyk

 

Lp.

Gmina

kategoria VII-VIII nagrodzeni

szkoła

uczeń

1

Gmina Biecz

ZSP w Libuszy

Lena Szewczyk

2

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieczu

Wiktoria Zięba

3

Szkoła Podstawowa w Racławicach

Wiktoria Ryba

4

Gmina Brzostek

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Milena Wójcik

5

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Anna Staniszewska

6

Gmina Brzyska

SP w Lipnicy Dolnej

Julia Kwiatkowska

7

SP w Lipnicy Dolnej

Amelia Kosztyła

8

Gmina Chorkówka

SP w Kopytowej

Maria Moskal
Wyróżnienie

9

SP w Kopytowej

Patrycja Gierlicka

10

Gmina Czarna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Aleksandra Czajka

11

Gmina Dębowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu

Emilia Rąpała

12

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Paulina Pykosz

13

Gmina Jasło

Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy

Gabriela Zabawa

14

Szkoła Podstawowa w Szebniach

Zuzanna Piotrowska
II miejsce

15

Miasto Jasło

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Amelia Kosiba

16

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Iga Romanek
I miejsce

17

Gmina Jedlicze

Szkoła Podstawowa w Jedliczu

Anna Bielawka

18

Szkoła Podstawowa w Moderówce

Oliwia Lula

19

Gmina Jodłowa

Szkoła Podstawowa nr 1 Jodłowej

Zuzanna Wróblewska

20

Szkoła Podstawowa nr 1 Jodłowej

Kinga Fabiś

21

Gmina Kołaczyce

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Szymon Teleś

22

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach

Anita Wypasek

23

Gmina Krempna

SP w Krempnej

Kamila Krowicka

24

SP w Krempnej

Milena Potera

25

Gmina Nowy Żmigród

SP w Nowym Zmigrodzie

Martyna Idzik

26

SP w Nowym Zmigrodzie

Julia Leśniak

27

Gmina Osiek Jasielski

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Vanessa Kosiek

28

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Matylda Michta   Wyróżnienie

29

Gmina Pilzno

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Justyna Fijołek

30

PSP Łęki Górne

Julia Drzewiecka

31

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Laura Jałowiec

32

PSP Łęki Górne

Jakub Potocki

33

Gmina Sękowa

Szkoła Podstawowa w Siarach

Zuzanna Pobiegło

34

Szkoła Podstawowa w Siarach

Julia Spólnik

35

Gmina Skołyszyn

SP Bączal Dolny

Daria Myśliwiec

36

SP Bączal Dolny

Wiktoria Wojdyła
Wyróżnienie

37

Szkoła Podstawowa w Lisowie

Zuzanna Ryba

38

Gmina Szerzyny

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołpinach

Magdalena Jeż
III miejsce

39

PSP w Czermnej

Jeremiasz Rak

40

Gmina Tarnowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach

Maja Bigos

41

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim

Anna Machowska

42

Gmina Żyraków

Szkoła Podstawowa w Bobrowej

Natalia Wójcik

43

Zespół Szkół w Nagoszynie

Nikola Zaręba

44

Szkoła Podstawowa w Korzeniowie

Milena Madej

bieg po słońce

Wszystkich zwycięzców eliminacji gminnych „biegu po zdrowie” zapraszamy do wzięcia udziału w biegu finałowym:
termin: 24.05.2024 r. o godz. 9:00
miejsce:  stadion w Jaśle ul. Śniadeckich 15.

zwycięzcy – kategoria dziewczynki

zwycięzcy – kategoria chłopcy

GMINA BIECZ

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Maja Jędrys

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Amirah Salim

GMINA BRZOSTEK

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Dominika Kolman

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Marlena Szczur

GMINA BRZYSKA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Nikola Kawalec

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Julia Klimczak

GMINA DĘBICA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Julia Kania

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Milena Kania

GMINA DĘBOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Wiktoria Kulig

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Emilia Krupa

GMINA JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Eliza Łada

GMINA JEDLICZE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Oliwia Lula

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Kalina Reman

GMINA JODŁOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jodłowej

Aleksandra Baran

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jodłowej

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jodłowej

Karolina Delikat

Zuzanna Studniarz

GMINA KOŁACZYCE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Barbara Michalec

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Zuzanna Ochałek

GMINA KREMPNA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Krempnej

Malwina Bogusz

Zespół Szkół w Krempnej

Katarzyna Frankiewicz

MIASTO JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkól Miejskich Nr 1 w Jaśle

Eliza Furmanek

Zespół Szkól Miejskich Nr 1 w Jaśle

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle

Julia Kowalska

Adamowicz Aleksandra

GMINA NOWY ŻMIGRÓD

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Kątach

Emilia Szudy

Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Maja Dąbrowska

GMINA OSIEK JASIELSKI

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Wiktoria Mastej

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Emilia Gumienna

GMINA PILZNO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Emilia Szulborska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Julia Szewczuk

Amelia Parat

Maria Drąg

GMINA SĘKOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Siarach

Natalia Walczyk

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Wiktoria Drzymała

Milena Szarowicz

GMINA SKOŁYSZYN

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Lisowie

Marcelina Czech

Szkoła Podstawowa w Przysiekach

Szkoła Podstawowa w Harklowej

Zuzanna Danisz

Anna Stachaczyńska

GMINA SZERZYNY

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Julia Wierzgacz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Ewelina Farbotnik

GMINA TARNOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Łubienku

Oliwia Kulik

Szkoła Podstawowa w Łubienku

Wiktoria Ziobro

GMINA ŻYRAKÓW

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Magdalena Czerniak

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Szkoła Podstawowa w Nagoszynie

Maria Mądro

Nikola Zaręba

GMINA BIECZ

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Jasin Salim

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Tomasz Witek

GMINA BRZOSTEK

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Szymon Caban

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Kamil Fijołek

GMINA BRZYSKA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Bartłomiej Kuk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Emil Nawracaj

GMINA CHORKÓWKA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Kopytowej

Dominik Dusza

Szkoła Podstawowa w Kopytowej

Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Gabriel Kozubal

Dominik Goleń

Wiktor Wrona

GMINA DĘBICA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Jakub Domaradzki

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Oliwier Krajewski

GMINA DĘBOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Krzysztof Zdebik

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Szymon Szot

GMINA JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Karol Witalis

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy

Maciej Czyżykiewicz 

GMINA JEDLICZE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Oskar Zygmunt

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Patryk Winiarski

GMINA JODŁOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jodłowej

Kacper Materowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jodłowej

Kacper Bułat

GMINA KOŁACZYCE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Dawid Kulig

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Mateusz Kolbusz

GMINA KREMPNA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Krempnej

Aleks Maciejczyk

Szkoła Podstawowa w Krempnej

Kacper Niezgoda

MIASTO JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

SSP w Jaśle

Miłosz Wanat

Zespół Szkól Miejskich Nr 1 w Jaśle

Dominik Faryj

GMINA NOWY ŻMIGRÓD

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Kątach

Witold Mroczka

Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Bartłomiej Mroczka

GMINA OSIEK JASIELSKI

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Jakub Mroczka

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Jakub Kmiecik

GMINA PILZNO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Rafał Papiernik

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Oskar Socha

 

Kacper Bawęda

GMINA SĘKOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Siarach

Karol Barczyk

Szkoła Podstawowa w Siarach

Hubert Barczyk

GMINA SKOŁYSZYN

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Przysiekach

Maciej Syzdek

Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie

Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym

Wiktor Radwan     

Miłosz Augustyn

GMINA SZERZYNY

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Adam Wójcik

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Żurowej

Miłosz Marcisz

Arkadiusz Zbylut

GMINA TARNOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łubienku

Maksymilian Buratyn

GMINA ŻYRAKÓW

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Patryk Czerwiec

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Szymon Wiercioch

Back to top