– Wyniki konkursu plastycznego „Ratujmy klimat”

drzewo

Konkurs plastyczny „Ratujmy klimat” organizowany w ramach projektu pn. „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021, w ramach Programu „Środowisko, Energia, Zmiany klimatu”, Obszar programowy: Klimat, został rozstrzygnięty.

W dniu 21.02.2023r. w siedzibie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu:

I miejsce:
Eliza Salamon, Szkoła Podstawowa w Szerzynach, Gmina Szerzyny

II miejsce (ex aequo):
Ewa Sarna, Szkoła Podstawowa w Czermnej, Gmina Szerzyny
Tomasz Czarnik, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, Miasto Dębica

III miejsce (ex aequo):
Zofia Gierula, Szkoła Podstawowa w Potoku, Gmina Jedlicze
Natalia Nowak, Szkoła Podstawowa w Potoku, Gmina Jedlicze

Wyróżnienia:
Katarzyna Limanowska, Szkoła Podstawowa w Rożnowicach, Gmina Biecz
Aniela Dec, Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej, Gmina Brzostek
Maja Zielak, Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej, Gmina Brzostek
Julia Łącka, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach, Gmina Brzyska
Nikola Dziedzic, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach, Gmina Brzyska
Agata Munia, Szkoła Podstawowa w Kobylanach, Gmina Chorkówka
Julia Pęcak, Szkoła Podstawowa w Faliszówce, Gmina Chorkówka
Kamila Latała, Szkoła Podstawowa w Starej Jastrząbce, Gmina Czarna
Julia Fryz, Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, Gmina Dębica
Eliza Marć, Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, Gmina Dębica
Lena Wyżkiewicz, Szkoła Podstawowa w Dobryni, Gmina Dębowiec
Julia Brągiel, Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy, Gmina Jasło
Julia Wolska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy, Gmina Jasło
Patryk Bułat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej, Gmina Jodłowa
Krzysztof Garncarz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Jodłowej, Gmina Jodłowa
Patrycja Iwanicka, Szkoła Podstawowa w Kołaczycach, Gmina Kołaczyce
Sonia Piątek, Szkoła Podstawowa w Krempnej, Gmina Krempna
Laura Jossa, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle, Miasto Jasło
Blanka Smagacka, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle, Miasto Jasło
Zuzanna Leputa, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie, Gmina Nowy Żmigród
Amelia Mastej, Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej, Gmina Osiek Jasielski
Krystian Książek, Szkoła Podstawowa w Pilźnie, Gmina Pilzno
Weronika Radek, Szkoła Podstawowa w Dobrkowie, Gmina Pilzno
Emilia Dyczko, Szkoła Podstawowa w Sękowej, Gmina Sękowa
Antonina Bogoń, Szkoła Podstawowa w Siarach, Gmina Sękowa
Karol Furmanek, Szkoła Podstawowa w Lisowie, Gmina Skołyszyn
Natalia Zborowska, Szkoła Podstawowa w Jabłonicy, Gmina Skołyszyn
Jakub Kmiecik, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łubienku, Gmina Tarnowiec
Maja Ziobro, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łubienku, Gmina Tarnowiec
Julita Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie, Gmina Żyraków
Szymon Kalita, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej, Gmina Żyraków

Dodatkowe wyróżnienia:
Wiktor Wojtoń, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, Miasto Dębica
Fabian Kędzior, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, Miasto Dębica
Lena Kamaj, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, Miasto Dębica
Filip Falarz, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, Miasto Dębica
Julia Głód, Szkoła Podstawowa w Kopytowej, Gmina Chorkówka
Daria Nowak, Szkoła Podstawowa w Potoku, Gmina Jedlicze

Wszystkim gorąco gratulujemy

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki zaprasza serdecznie laureatów konkursu wraz z opiekunami na rozdanie nagród, które odbędzie się w Jasielskim Domu Kultury dnia 08.03.2023r. O szczegółach poinformujemy e-mailowo.

Back to top