– Wyniki konkursu „Co drzewo widziało?”

programy przedsięwzięć gospodarczych w zakresie zadań o charakterze użyteczności publicznej
działania w zakresie zaopatrzenia w wodę
prowadzenie wspólnych inwestycji, głównie oczyszczalni ścieków, zakładów utylizacji odpadów i przetwarzania surowców wtórnych,
podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców,
promocja walorów turystycznych regionu
pozyskiwanie środków finansowych krajowych i zagranicznych,
współpraca z organizacjami, stowarzyszeniami, z administracją rządową
panele fotowoltaiczne

WODNO
KANALIZACYJNE
logotyp funduszy szwajcarskich logotyp funduszy europejskich flaga Unii Eurpejskiej

LISTA LAUREATÓW

I. FINALIŚCI

I miejsce: Julia Kurowska – Zespół Szkół w Zręcinie – Gmina Chorkówka

II miejsce: Lena Kraus – Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle – Miasto Jasło

III miejsce: Krystian Kosowski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Swoszowej – Gmina Szerzyny

VI miejsce (dodatkowe): Natalia Żmijewska – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle – Miasto Jasło

II. LAUREACI GMINNI

  1. Gmina Biecz
    Zuzanna Olbrych – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu
    Dodatkowo wyróżniono: Emilia Trębacz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowicach
  2. Gmina Brzostek
    Magdalena Sztorc – Szkoła Podstawowa w Gorzejowej
    Dodatkowo wyróżniono: Kacper Nowak – Szkoła Podstawowa w Brzostku
  3. Gmina Brzyska
    Kinga Szot – Społeczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy Dolnej
    Dodatkowo wyróżniono: Szymon Rachowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Błażkowej
  4. Gmina Chorkówka
    Dodatkowo wyróżniono: Mikołaj Drożdżal – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zręcinie
  5. Gmina Czarna
    Paulina Szerszeń – Szkoła Podstawowa w Chotowej
  6. Gmina Dębica
    Maria Szela – Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej
    Dodatkowo wyróżniono: Amelia Górka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Gumniskach
  7. Miasto Dębica
    Julia Wolak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy
    Dodatkowo wyróżniono: Natalia Wlezień – Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy
  8. Gmina Dębowiec
    Marcin Mroczka – Szkoła Podstawowa w Dobryni
    Dodatkowo wyróżniono: Viktoria Chochołek – Zespół Szkół w Dębowcu
  9. Gmina Jasło
    Miłosz Gomółka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy
    Dodatkowo wyróżniono: Błażej Piekarz – Szkoła Podstawowa w Szebniach
  10. Miasto Jasło
    Dodatkowo wyróżniono: Piotr Lechowski – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle
  11. Gmina Jedlicze
    Zofia Sanocka – Szkoła Podstawowa w Piotrówce
    Dodatkowo wyróżniono: Nikola Ciupa – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żarnowcu
  12. Gmina Jodłowa
    Agnieszka Maczuga – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jodłowej
    Dodatkowo wyróżniono: Karolina Łącka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Jodłowej
  13. Gmina Kołaczyce
    Mateusz Matyjasz – Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce
  14. Gmina Krempna
    Zuzanna Słonka – Szkoła Podstawowa w Krempnej
  15. Gmina Nowy Żmigród
    Katarzyna Kosiba – Szkoła Podstawowa w Łężynach
    Dodatkowo wyróżniono: Michał Adamik – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
  16. Gmina Osiek Jasielski
    Oliwia Pieknik – Szkoła Podstawowa w Zawadce Osieckiej
  17. Gmina Pilzno
    Julita Kmiecik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
  18. Gmina Sękowa
    Zuzanna Zawiła – Szkoła Podstawowa w Siarach
    Dodatkowo wyróżniono: Magdalena Przybyło – Szkoła Podstawowa w Sękowej
  19. Gmina Skołyszyn
    Lena Podkulska – Szkoła Podstawowa w Skołyszynie
    Dodatkowo wyróżniono: Karolina Wszołek – Szkoła Podstawowa w Lisowie
  20. Gmina Szerzyny
    Dodatkowo wyróżniono: Marek Duda – Publiczna Szkoła Podstawowa w Żurowej
  21. Gmina Tarnowiec
    Olga Tomasik – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
    Dodatkowo wyróżniono: Dorota Sanocka – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  22. Gmina Żyraków
    Konrad Maniewski – Szkoła Podstawowa w Zasowie
    Dodatkowo wyróżniono: Magdalena Czerniak – Szkoła Podstawowa w KorzeniowieI. 
Back to top
Przetłumacz
Facebook