Rozstrzygnięcie konkursu PLASTYCZNEGO zorganizowanego w ramach akcji „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” - Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii IV-VI

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii VII-VIII

 

Lp.

Gmina

kategoria IV-VI rysowanie na rynku

kategoria IV-VI nagrodzeni

szkoła

uczeń

szkoła

uczeń

1

Gmina Biecz

ZSP w Libuszy

Patrycja Pabis

SP nr 2 w Bieczu

Aleksandra Guzior

2

Gmina Brzostek

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Maja Zielak

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Zuzanna Kałuzińska

3

Gmina Brzyska

Zespó ł Szkolno Przedszkolny w Brzyskach

Nikola Filus

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Julia Łącka

4

Gmina Chorkówka

SP w Faliszówce

Julia Pęcak

Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Filip Mielech

5

Gmina Czarna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Oliwia Łata

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Furgał Samanta

6

Miasto Dębica

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy

Julia Rosiak

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Dębicy

Zuzanna Bizoń

7

Gmina Dębica

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Gabriela Florka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Franciszek Strózik

8

Gmina Dębowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu

Wiktoria Osika

 

9

Gmina Jasło

Szkoła Podstawowa w Szebniach

Julia Brzeżańska

Szkoła Podstawowa w Warzycach

Ignacy Błasik

10

Miasto Jasło

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Martyna Berkowicz

SP Nr 12 Jasło

Karolina Kinel

11

Gmina Jedlicze

Szkoła Podstawowa w Jedliczu

Adrian Pec

Szkoła Podstawowa w Moderówce

Emilia Fortuna

12

Gmina Jodłowa

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Dominika Jędrzejczyk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Nikola Osielska

13

Gmina Kołaczyce

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach

Julia Podgórska

Publiczna Szkoła Posdstawowa w Kołaczycach

Kornelia Jaworska

14

Gmina Krempna

SP w Krempnej

Elena Ornalik

SP w Krempnej

Julia Słabniak

15

Gmina Nowy Żmigród

SP w Nowym Żmigrodzie

Barbara Bajorek

SP w Nowym Żmigrodzie

Natalia Mrugał

16

Gmina Osiek Jasielski

Szkoła Podstawowa w Zawadce Osieckiej

Karolina Rączka

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Kornelia Kurek

17

Gmina Pilzno

PSP w Łękach Górnych

Oliwia Podraza

PSP Łęki Górne

Weronika Gąsior

18

Gmina Sękowa

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Julia Wszołek

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Emilia Dyczko

19

Gmina Skołyszyn

Szkoła Podstawowa w Lisowie

Emilia Bania

SP Bączal Dolny

Barbara Łyszczarz

20

Gmina Szerzyny

Szkoła Podstawowa w Ołpinach

Natalia Niziołek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Żurowej

Aleksandra Słomska

21

Gmina Tarnowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Łubienku

Amelja Jaskółaka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Łubienku

Weronika Owsiak

22

Gmina Żyraków

Szkoła Podstawowa w Zasowie

Julita Dubiel

Szkoła Podstawowa w Korzeniowie

Natalia Kołodziej

  

Szkoła Podstawowa w Bobrowej

Aldona Kurczyk

 

Lp.

Gmina

kategoria VII-VIII nagrodzeni

szkoła

uczeń

1

Gmina Biecz

ZSP w Libuszy

Lena Szewczyk

2

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieczu

Wiktoria Zięba

3

Szkoła Podstawowa w Racławicach

Wiktoria Ryba

4

Gmina Brzostek

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Milena Wójcik

5

Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Anna Staniszewska

6

Gmina Brzyska

SP w Lipnicy Dolnej

Julia Kwiatkowska

7

SP w Lipnicy Dolnej

Amelia Kosztyła

8

Gmina Chorkówka

SP w Kopytowej

Maria Moskal
Wyróżnienie

9

SP w Kopytowej

Patrycja Gierlicka

10

Gmina Czarna

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Aleksandra Czajka

11

Gmina Dębowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu

Emilia Rąpała

12

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Paulina Pykosz

13

Gmina Jasło

Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy

Gabriela Zabawa

14

Szkoła Podstawowa w Szebniach

Zuzanna Piotrowska
II miejsce

15

Miasto Jasło

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Amelia Kosiba

16

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Iga Romanek
I miejsce

17

Gmina Jedlicze

Szkoła Podstawowa w Jedliczu

Anna Bielawka

18

Szkoła Podstawowa w Moderówce

Oliwia Lula

19

Gmina Jodłowa

Szkoła Podstawowa nr 1 Jodłowej

Zuzanna Wróblewska

20

Szkoła Podstawowa nr 1 Jodłowej

Kinga Fabiś

21

Gmina Kołaczyce

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Szymon Teleś

22

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach

Anita Wypasek

23

Gmina Krempna

SP w Krempnej

Kamila Krowicka

24

SP w Krempnej

Milena Potera

25

Gmina Nowy Żmigród

SP w Nowym Zmigrodzie

Martyna Idzik

26

SP w Nowym Zmigrodzie

Julia Leśniak

27

Gmina Osiek Jasielski

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Vanessa Kosiek

28

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Matylda Michta   Wyróżnienie

29

Gmina Pilzno

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Justyna Fijołek

30

PSP Łęki Górne

Julia Drzewiecka

31

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Laura Jałowiec

32

PSP Łęki Górne

Jakub Potocki

33

Gmina Sękowa

Szkoła Podstawowa w Siarach

Zuzanna Pobiegło

34

Szkoła Podstawowa w Siarach

Julia Spólnik

35

Gmina Skołyszyn

SP Bączal Dolny

Daria Myśliwiec

36

SP Bączal Dolny

Wiktoria Wojdyła
Wyróżnienie

37

Szkoła Podstawowa w Lisowie

Zuzanna Ryba

38

Gmina Szerzyny

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołpinach

Magdalena Jeż
III miejsce

39

PSP w Czermnej

Jeremiasz Rak

40

Gmina Tarnowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach

Maja Bigos

41

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gliniku Polskim

Anna Machowska

42

Gmina Żyraków

Szkoła Podstawowa w Bobrowej

Natalia Wójcik

43

Zespół Szkół w Nagoszynie

Nikola Zaręba

44

Szkoła Podstawowa w Korzeniowie

Milena Madej

Back to top