Rozstrzygnięcie eliminacji „biegu po zdrowie” szczebla gminnego zorganizowanego w ramach akcji „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” - Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle

Wszystkich zwycięzców eliminacji gminnych „biegu po zdrowie” zapraszamy do wzięcia udziału w biegu finałowym:
termin: 24.05.2024 r. o godz. 9:00
miejsce:  stadion w Jaśle ul. Śniadeckich 15.

zwycięzcy – kategoria dziewczynki

zwycięzcy – kategoria chłopcy

GMINA BIECZ

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Maja Jędrys

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Amirah Salim

GMINA BRZOSTEK

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Dominika Kolman

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Marlena Szczur

GMINA BRZYSKA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Nikola Kawalec

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Julia Klimczak

GMINA DĘBICA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Julia Kania

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Milena Kania

GMINA DĘBOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Wiktoria Kulig

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Emilia Krupa

GMINA JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Eliza Łada

GMINA JEDLICZE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Oliwia Lula

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Kalina Reman

GMINA JODŁOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jodłowej

Aleksandra Baran

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jodłowej

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jodłowej

Karolina Delikat

Zuzanna Studniarz

GMINA KOŁACZYCE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Barbara Michalec

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Zuzanna Ochałek

GMINA KREMPNA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Krempnej

Malwina Bogusz

Zespół Szkół w Krempnej

Katarzyna Frankiewicz

MIASTO JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkól Miejskich Nr 1 w Jaśle

Eliza Furmanek

Zespół Szkól Miejskich Nr 1 w Jaśle

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle

Julia Kowalska

Adamowicz Aleksandra

GMINA NOWY ŻMIGRÓD

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Kątach

Emilia Szudy

Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Maja Dąbrowska

GMINA OSIEK JASIELSKI

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Wiktoria Mastej

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Emilia Gumienna

GMINA PILZNO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Emilia Szulborska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Julia Szewczuk

Amelia Parat

Maria Drąg

GMINA SĘKOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Siarach

Natalia Walczyk

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Szkoła Podstawowa w Sękowej

Wiktoria Drzymała

Milena Szarowicz

GMINA SKOŁYSZYN

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Lisowie

Marcelina Czech

Szkoła Podstawowa w Przysiekach

Szkoła Podstawowa w Harklowej

Zuzanna Danisz

Anna Stachaczyńska

GMINA SZERZYNY

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Julia Wierzgacz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Ewelina Farbotnik

GMINA TARNOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Łubienku

Oliwia Kulik

Szkoła Podstawowa w Łubienku

Wiktoria Ziobro

GMINA ŻYRAKÓW

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Magdalena Czerniak

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Szkoła Podstawowa w Nagoszynie

Maria Mądro

Nikola Zaręba

GMINA BIECZ

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Jasin Salim

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

Tomasz Witek

GMINA BRZOSTEK

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Szymon Caban

Szkoła Podstawowa w Brzostku

Kamil Fijołek

GMINA BRZYSKA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Bartłomiej Kuk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach

Emil Nawracaj

GMINA CHORKÓWKA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Kopytowej

Dominik Dusza

Szkoła Podstawowa w Kopytowej

Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Gabriel Kozubal

Dominik Goleń

Wiktor Wrona

GMINA DĘBICA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Jakub Domaradzki

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej

Oliwier Krajewski

GMINA DĘBOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Krzysztof Zdebik

Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Szymon Szot

GMINA JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Opaciu

Karol Witalis

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy

Maciej Czyżykiewicz 

GMINA JEDLICZE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Oskar Zygmunt

Szkoła Podstawowa  w Jedliczu

Patryk Winiarski

GMINA JODŁOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jodłowej

Kacper Materowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jodłowej

Kacper Bułat

GMINA KOŁACZYCE

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Dawid Kulig

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieździedzy

Mateusz Kolbusz

GMINA KREMPNA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Krempnej

Aleks Maciejczyk

Szkoła Podstawowa w Krempnej

Kacper Niezgoda

MIASTO JASŁO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

SSP w Jaśle

Miłosz Wanat

Zespół Szkól Miejskich Nr 1 w Jaśle

Dominik Faryj

GMINA NOWY ŻMIGRÓD

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Kątach

Witold Mroczka

Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Bartłomiej Mroczka

GMINA OSIEK JASIELSKI

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Jakub Mroczka

Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

Jakub Kmiecik

GMINA PILZNO

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Rafał Papiernik

Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie

Oskar Socha

 

Kacper Bawęda

GMINA SĘKOWA

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Siarach

Karol Barczyk

Szkoła Podstawowa w Siarach

Hubert Barczyk

GMINA SKOŁYSZYN

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Przysiekach

Maciej Syzdek

Zespół Szkół Publicznych w Skołyszynie

Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym

Wiktor Radwan     

Miłosz Augustyn

GMINA SZERZYNY

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Adam Wójcik

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Żurowej

Miłosz Marcisz

Arkadiusz Zbylut

GMINA TARNOWIEC

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łubienku

Maksymilian Buratyn

GMINA ŻYRAKÓW

SZKOŁA

IMIĘ I NAZWISKO

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Patryk Czerwiec

Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Szymon Wiercioch

Back to top