luty, 2026 - Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle - Page 2

logotyp Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast
logotyp Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast

Miło nam poinformować, że projekt „RozwijaMY Jasło!” złożony przez Miasto Jasło w ramach naboru do Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast uzyskał zatwierdzenie Komitetu Sterującego Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast i otrzyma 79 mln zł dofinansowania. Związek Gmin Dorzecza Wisłoki jako Partner Projektu będzie odpowiedzialny za realizacje zadania „Zwiększenie produkcji energii odnawialnej na terenie Miasta Jasła” – czyli przeprowadzenie grantów z zakresu OZE dla mieszkańców Miasta Jasła (budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz kampanii ekologicznej na rzecz ochrony środowiska w Jaśle. Wartość zadań to 23 mln zł.
Gratulujemy!

więcej na: https://www.programszwajcarski.gov.pl/

Back to top