Informacja o szkoleniach Mieszkańców

          Związek Gmin Dorzecza Wisłoki informuje, że rozpoczęły się spotkania szkoleniowe z Mieszkańcami z udziałem ekspertów zewnętrznych, przedstawicieli Związku oraz Gmin, podczas których omawiane są w szczególności aspekty techniczne, energetyczne, ekonomiczne i formalne Projektu. Spotkania w poszczególnych Gminach odbywać się będą w następujących terminach:

Gmina

Miejsce

Termin i godz. spotkania

Brzyska

Szkoła Podstawowa w Brzyskach
Brzyska 348

06.07.2012 r.
godz. 15:00

Kołaczyce

1. Sala bankietowa Domu Kultury w Kołaczycach, 38-213 Kołaczyce ul. Szewska 11
dla mieszkańców miejscowości Kołaczyce, Nawsie Kołaczyckie, Krajowice, Sowina

06.07.2012 r.
godz. 18:00

Tarnowiec

1. Dom Ludowy w Tarnowcu
Tarnowiec 30

07.07.2012 r.
godz. 9:00

Chorkówka

1. Gimnazjum w Zręcinie, ul. Łukasiewicza 31

08.07.2012 r.
godz. 15:00

Chorkówka

2. Budynek Domu Kultury w Kobylanach
Kobylany 331

08.07.2012 r.
godz. 18:00

Sękowa

1. Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej,
Sękowa 181

13.07.2012
godz. 15:00

Sękowa

2. Dom Ludowy w Siarach
Siary 19

13.07.2012
godz. 18:00

Skołyszyn

Budynek Remizy OSP w Skołyszynie
38-242 Skołyszyn 500

14.07.2012 r.
godz. 9:00

Szerzyny

Dom Kultury w Szerzynach
Szerzyny 159

14.07.2012 r.
godz. 13:30

Jodłowa

Sala Widowiskowa Domu Kultury w Jodłowej
39-225 Jodłowa

14.07.2012 r.
godz. 17:30

Osiek Jasielski

Gminny Ośrodek Kultury w Osieku Jasielskim
38-223 Osiek Jasielski

15.07.2012 r.
godz. 15:00

Kołaczyce

2. Sala bankietowa Domu Kultury w Kołaczycach 38-213 Kołaczyce ul. Szewska 11
dla mieszkańców miejscowości Bieździedza, Bieździadka, Sieklówka, Lublica

15.07.2012 r.
godz. 18:00

G. Jasło

1. Dom Ludowy w Warzycach

20.07.2012 r.
godz. 15:00

G. Jasło

2. Dom Ludowy w Osobnicy

20.07.2012 r.
godz. 18:00

Nowy Żmigród

1. Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie
ul. Mickiewicza 4, 38-230 Nowy Żmigród

21.07.2012 r.
godz. 9:00

Dębowiec

1. Urząd Gminy w Dębowcu - aula

21.07.2012 r.
godz. 13:30

Dębowiec

2. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Cieklinie - stołówka

21.07.2012 r.
godz. 17:00

Krempna

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji (budynek Urzędu Gminy)

22.07.2012 r.
godz. 12:30

Tarnowiec

2. Dom Ludowy w Tarnowcu
Tarnowiec 30

22.07.2012 r.
godz. 18:00

Brzostek

1. Dom Kultury w Brzostku
ul. 20-Czerwca 4

27.07.2012 r.
godz. 15:00

Brzostek

2. Dom Strażaka w Siedliskach - Bogusz

27.07.2012 r.
godz. 18:00

Dębica

1. Zespół Szkół w Latoszynie
Latoszyn 23, 39-200 Dębica

28.07.2012 r.
godz. 9:00

Dębica

2. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy
ul. Szkolna 1 39-207 Brzeźnica

28.07.2012 r.
godz. 13:30

Dębica

3. Zespół Szkół w Zawadzie
Zawada 154 39-200 Dębica

28.07.2012 r.
godz. 17:30

Żyraków

Zespół Szkół Publicznych  w Żyrakowie
39-204 Żyraków 77

29.07.2012 r.
godz. 15:00

Żyraków

Zespół Szkół Publicznych  w Żyrakowie
39-204 Żyraków 77

29.07.2012 r.
godz. 18:00

Nowy Żmigród

2. Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie
ul. Mickiewicza 4, 38-230 Nowy Żmigród

03.08.2012 r.
godz. 15:00

M. Jasło

Jasielski Dom Kultury
ul. Kołłątaja 1 38-200 Jasło

03.08.2012 r.
godz. 18:00

Jedlicze

1. Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu ul. Tokarskich 22
38-460 Jedlicze

04.08.2012 r.
godz. 9:00

Jedlicze

2. Dom Ludowy w Moderówce
Moderówka 134

04.08.2012 r.
godz. 13:00

Pilzno

Dom Kultury w Pilźnie ul. Węgierska

04.08.2012 r.
godz. 17:00

 

2012 • Informacja własna