Konkurs fotograficznyRzeka Wisłoka i jej dopływy” - Lista nagrodzonych

 

NAGRODZENI    UCZNIOWIE:

 

Kategoria szkoła podstawowa klasy IV-VI
I miejsce – Karol Kędziora – Szkoła Podstawowa Kąty Gmina Nowy Żmigród
II miejsce – Agnieszka Szalwa – Zespół Szkół Żyraków Gmina Żyraków
III miejsce – Patrycja Niziołek  – Zespół Szkół Miejskich Nr 2 Jasło Miasto Jasło

 

Wyróżnieni w kategorii szkoła podstawowa klasy IV-VI:
Anna Słomska – Szkoła Podstawowa Żurowa Gmina Szerzyny
Milena Czechowicz – Szkoła Podstawowa Cieklin Gmina Dębowiec
Zuzanna Konik – Szkoła Podstawowa Nr 2 Osobnica Gmina Jasło

 

Kategoria gimnazjum i szkoły średnie:
I miejsce – Karol Barnaś – Zespół Szkół Łęki Górne Gmina Pilzno
II miejsce – Aleksandra Rutana – Zespół Szkół Czermna Gmina Szerzyny
III miejsce – Eryk Panek  – Zespół Szkół Miejskich Bączal Dolny Gmina Skołyszyn

 

Laureaci eliminacji gminnych w kategorii szkoła podstawowa klasy IV-VI:

 

  1. Kamila Gryboś – Zespól Szkolno-Przedszkolny Libusza Gmina Biecz
  2. Wojciech Kaleta – Szkoła Podstawowa Racławice Gmina Biecz
  3. Jakub Batycki – Szkoła Podstawowa w Brzostku Gmina Brzostek
  4. Zuzanna Szukała – Szkoła Podstawowa Przeczyca Gmina Brzostek
  5. Agnieszka Trznadel -Zespół Szkół Lipnica Dolna Gmina Brzyska
  6. Emilia Mikoś – Szkoła Podstawowa Brzyska Gmina Brzyska
  7. Zuzanna Szydło – Zespół Szkół Bóbrka Gmina Chorkówka
  8. Natalia Nowak – Zespół Szkolno-Przedszkolny Przyborów Gmina Czarna
  9. Michał Szukała – Szkoła Podstawowa Nr 2 Dębica  Miasto Dębica
  10. Patrycja Jurkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 10 Dębica  Miasto Dębica
  11. Sławomir Wanat -Zespół Szkół Stobierna Gmina Dębica
  12. Kamila Ligęzka - Zespół Szkół Pustków Gmina Dębica
  13. Nina Rolek – Szkoła Podstawowa Cieklin Gmina Dębowiec
  14. Karolina Gustek – Szkoła Podstawowa Opacie Gmina Jasło
  15. Szymon Rybka – Szkoła Podstawowa nr 6 Jasło  Miasto Jasło
  16. Wiktoria Krychta – Zespół Szkól Jaszczew Gmina Jedlicze
  17. Kacper Trybus – Szkoła Podstawowa Piotrówka Gmina Jedlicze
  18. Paulin Jędrzejczyk -Zespół Szkół  Nr 1 Jodłowa Gmina Jodłowa
  19. Magdalena Komisarz – Zespół Szkół Społecznych Lublica Gmina Kołaczyce
  20. Oliwia Lorenc – Zespół Szkół Społecznych Sieklówka Gmina Kołaczyce
  21. Eliza Potera –Zespół Szkół w Krempnej Gmina Krempna
  22. Jakub Mastej – Szkoła Podstawowa Samoklęski Gmina Osiek Jasielski
  23. Emilia Poliwka – Szkoła Podstawowa Zawadka Osiecka G. Osiek Jasielski
  24. Bartłomiej Guc – Zespół Szkół Łęki Dolne Gmina Pilzno
  25. Wiktoria Prus – Szkoła Podstawowa Pilzno Gmina Pilzno
  26. Alicja Mastej – Zespól Szkół Skołyszyn Gmina Skołyszyn
  27. Maria Warchoł – Szkoła Podstawowa Lisów Gmina Skołyszyn
  28. Katarzyna Tenerowicz – Szkoła Podstawowa Swoszowa Gmina Szerzyny
  29. Konrad Przepióra - Zespół Szkół Siary Gmina Sękowa
  30. Katarzyna Betlej – Szkoła Podstawowa Wrocanka Gmina Tarnowiec

 

Laureaci eliminacji gminnych w kategorii gimnazjum i szkoły średnie:

 

  1. Eryk Chodur – Zespół Szkół Nr 1 Biecz Gmina Biecz
  2. Patrycja Przybycień – Zespól Szkolno-Przedszkolny Gmina Biecz
  3. Kinga Podraza – Gimnazjum Brzostek Gmina Brzostek
  4. Brygida Rak -Zespół Szkół  Lipnica Dolna Gmina Brzyska
  5. Kinga Uliasz – Gimnazjum Zręcin Gmina Chorkówka
  6. Roksana Godzisz – Zespół Szkól Kopytowa – Gmina Chorkówka
  7. Julita Mroczek – Zespół Szkół Ekonomicznych Dębica  Miasto Dębica
  8. Natalia Ciak – Zespół Szkól Zawodowych Nr 1 Dębica  Miasto Dębica
  9. Bartłomiej Maź -Zespół Szkół Brzeźnica Gmina Dębica
  10. Paweł Cukla - Zespół Szkół Pustków Gmina Dębica
  11. Sandra Wierdak – Zespół Szkół Osobnica Gmina Jasło
  12. Natalia Urba – Zespół Szkół Miejskich Nr 3 Jasło  Miasto Jasło
  13. Natalia Daniło – Gimnazjum Nr 1 Jasło Miasto Jasło
  14. Katarzyna Lasota – Zespół Szkół Jaszczew Gmina Jedlicze
  15. Gabriela Patla – Zespół Szkół Jaszczew Gmina Jedlicze
  16. Marcelina Berek -Zespół Szkół  Nr 1 Jodłowa Gmina Jodłowa
  17. Mariola Pruchnik – Liceum Ogólnokształcące Kołaczyce G. Kołaczyce
  18. Alicja Przybyło – Liceum Ogólnokształcące Kołaczyce Gmina Kołaczyce
  19. Aleksandra Bogusz –Zespół Szkół Krempna Gmina Krempna
  20. Anita Leputa - Zespół Szkół Krempna Gmina Krempna
  21. Jakub Idzik - Zespół Szkół Nowy Żmigród Gmina Nowy Żmigród
  22. Joanna Marciszewska – Liceum Ogólnokształcące Nowy Żmigród Gmina Nowy Żmigród
  23. Małgorzata Mastyj – Gimnazjum Osiek Jasielski Gmina Osiek Jasielski
  24. Patrycja Boroń – Gimnazjum Pilzno Gmina Pilzno
  25. Daria Sychta – Zespół Szkół Skołyszyn Gmina Skołyszyn
  26. Gabriela Depczyńska – Zespół Szkół Szerzyny Gmina Szerzyny
  27. Wiktoria Skowron – Zespół Szkół w Żyrakowie Gmina Żyraków

• Iinformacja własna • grudzień 2015 •