Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień"

          
ŁĄCZNIE  WPŁYNĘŁ0 529 PRAC Z 99 SZKÓŁ 

 

NAGRODZENI UCZNIOWIE

 

Kategoria „0” – 10 najlepszych prac

  1. Lea Kicilińska – Przedszkole nr 3 – Miasto Jasło
  2. Wiktoria Świątek – Szkoła Podstawowa Stobierna – gmina Dębica
  3. Dorota Bania – Zespół Szkół Chorkówka – gmina Chorkówka
  4. Jakub Pelczarski – Przedszkole Zręcin– gmina Chorkówka
  5. Kamila Zając - Przedszkole Zręcin– gmina Chorkówka
  6. Katarzyna Lach – Przedszkole Kołaczyce – gmina Kołaczyce
  7. Martyna Sokołowska - Przedszkole Kołaczyce - gmina Kołaczyce
  8. Julia Gogola – Przedszkole Ołpiny – gmina Szerzyn
  9. Karolina Słomska - Przedszkole Ołpiny– gmina Szerzyny
  10. Julia Warchoła – Przedszkole nr 2 – Miasto Jasło

Wyróżnienia w kategorii „0”

  1. Oliwia Phan Van - Przedszkole nr 2 – Miasto Jasło
  2. Karolina Zabawa - Przedszkole nr 9 – Miasto Jasło
  3. Maja Kuchta – Zespół Szkół Osobnica – gmina Jasło
  4. Grzegorz Batko – Zespół Szkół Nr 1 Jodłowa – gmina Jodłowa

Kategoria  I-III


I miejsce – Zuzanna Wachel – ZSM Nr 1 – Miasto Jasło
II miejsce – Jakub Szajna – Szkoła Podstawowa  Nr 4 – Miasto Jasło
III miejsce – Michał Wadas – Szkoła Podstawowa Swoszowa– gmina Szerzyny

Wyróżnienia w kategorii I – III


1. Patrycja Szostak – Zespół Szkół Pustków – gmina Dębica
2. Patrycja Rolnicka – Zespół Szkół Machowa – gmina Pilzno
3. Kamil Przybyła - Szkoła Podstawowa Swoszowa– gmina Szerzyny
4. Justyna Mastaj – Szkoła Podstawowa Zawadka Osiecka – gmina Osiek Jasielski
5. Martyna Lignar – Szkoła Podstawowa Nr 4 – Miasto Jasło
6. Justyna Wilk – Zespół Szkół Nowy Żmigród – gmina Nowy Żmigród
7. Jan Szalwa – Zespół Szkół Żyraków – gmina Żyraków
8. Justyna Knapik – Szkoła Podstawowa Nr 2  – Miasto Jasło
9. Jowita Wojdyła – Szkoła Podstawowa Brzyska – gmina Brzyska
10. Aleksandra Czernecka – Szkoła Podstawowa Nr 1– Miasto Jasło
11. Klaudia Tobiasz – Szkoła Podstawowa Kąty - gmina Nowy Żmigród
12. Natalia Tomkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 1 – Miasto Jasło
13. Kacper Skarbek – Zespół Szkół Borowa – gmina Czarna

Kategoria IV-VI
I miejsce – Paweł Stachura – Zespół Szkół Łężyny - gmina Nowy Żmigród
II miejsce – Patrycja Sambora – Szkoła Podstawowa Pilzno - gmina Pilzno
III miejsce – Kamila Rak – Szkoła Podstawowa Kąty - gmina Nowy Żmigród

 

Wyróżnienia w kategorii IV  – VI


1. Anna Lepucka - Szkoła Podstawowa Dębowiec – gmina Dębowiec
2. Patrycja Czapla – Zespół Szkół Głowaczowa – gmina Czarna
3. Patrycja Paluch – Szkoła Podstawowa Wola Dębowiecka - gmina Dębowiec
4. Katarzyna Wójcik – Zespół Szkół Brzeźnica – gmina Dębica
5. Sabina Bartoszek – Szkoła Podstawowa Zasów – gmina Żyraków
6. Weronika Wojnar – Szkoła Podstawowa Dobieszyn  - gmina Jedlicze
7. Joanna Blezień – Szkoła Podstawowa Świerchowa  - gmina Osiek Jasielski
8. Daniel Malec – Szkoła Podstawowa Podniebyle – gmina Tarnowiec
9. Aleksandra Więcek - Zespół Szkół Nr 3 – Miasto Jasło
10. Marcelina Budziak – Zespół Szkół Nowy Żmigród - gmina Nowy Żmigród
11. Aleksandra Toropiła – Szkoła Podstawowa Pielgrzymka - gmina Osiek Jasielski
12. Sandra Bałucka – Zespół Szkół Czermna– gmina Szerzyny
13. Klaudia Mróz – Zespół Szkół Jedlicze- gmina Jedlicze
14. Filip Czekaj – Szkoła Podstawowa Brzostek – gmina Brzostek
15. Bartosz Banach – Zespół Szkół Bączal Dolny – gmina Skołyszyn
16. Jakub Michalik – Zespół Szkolno-Przedszkolny Sękowa – gmina Sękowa

Kategoria gimnazjum
I miejsce – Rafał Rak – Zespół Szkół Nowy Żmigród - gmina Nowy Żmigród
II miejsce – Beata Stachura – Zespół Szkół Łężyny- gmina Nowy Żmigród
III miejsce – Szymon Gajecki – Zespół Szkół Czermna– gmina Szerzyny

 

Wyróżnieni w kategorii gimnazjum

 

  1. Aneta Szymańska – Zespół Szkół Kopytowa– gmina Chorkówka
  2. Sylwia Buda - Zespół Szkół Kopytowa– gmina Chorkówka
  3. Ewelina Adamik - Zespół Szkół Łężyny- gmina Nowy Żmigród
  4. Katarzyna Kula – Zespół Szkół Osobnica – gmina Jasło
  5. Klaudia Leś – Zespół Szkół Zręcin– gmina Chorkówka
  6. Michał Grzywacz - Zespół Szkół Nr 5 – Miasto Jasło
  7. Patrycja Potrawska - Zespół Szkół Nr 3 – Miasto Jasło
  8. Adrianna Bieniek – Zespół Szkół Brzeźnica – gmina Dębica
  9. Elżbieta Pomprowicz – Zespół Szkół Jaszczew – gmina Jedlicze
  10. Aleksandra Zborowska – Zespół Szkół Krempna - gmina Krempna
  11. Sylwia Stanek – Gimnazjum Brzostek – gmina Brzostek

Dodatkowo wyróżnieni zostali najmłodsi uczestnicy konkursu (5-latki):

  1. Przemysław Źrebiec - Zespół Szkół Krempna- gmina Krempna
  2. Luiza Kiełtyka – Szkoła Podstawowa Lisów – gmina Skołyszyn
  3. Joanna Leputa - Zespół Szkół Krempna- gmina Krempna
  4. Zuzanna Kukla – Zespół Szkół Machowa –gmina Pilzno
  5. Martyna Drużba  - Szkoła Podstawowa Szczepańcowa – gmina Chorkówka
  6. Alicja Norberciak - Zespół Szkół Nr 5 – Miasto Jasło
  7. Oliwia Sypień - Zespół Szkół Nr 5 – Miasto Jasło
  8. Kamila Górska - Zespół Szkół Wola Dębowiecka – gmina Dębowiec
  9. Eliza Tęcza – Przedszkole Tarnowiec – gmina Tarnowiec
  10. Julia Skóra  - Zespół Szkolno-Przedszkolny Żarnowiec – gmina Jedlicze
  11. Angelika Kukulska – Szkoła Podstawowa Żeglce– gmina Chorkówka
  12. Adrian Golemo – Szkoła Podstawowa Brzeźnica – gmina Dębica
  13. Michał Panek – Szkoła Podstawowa Brzeźnica – gmina Dębica
  14. Hubert Zieliński – Szkoła Podstawowa Mokre – gmina Żyraków
  15. Aleksandra Turek – Zespół Szkół Osobnica – gmina Jasło
  16. Amelia Kozieł – Szkoła Podstawowa Kobylany– gmina Chorkówka
  17. Emilia Balcerzak – Szkoła Podstawowa Kobylany– gmina Chorkówka
  18. Maja Adamik – Zespół Szkół Świerzowa Polska– gmina Chorkówka
  19. Paweł Ozga – Szkoła Podstawowa Wola Wielka – gmina Żyraków
  20. Dawid Pleban – Szkoła Podstawowa Wola Wielka – gmina Żyraków
  21. Sabina Polak – Szkoł Podstawowa Wrocanka – gmina Tarnowiec
  22. Martyna Słota – Szkoła Podstawowa Nr 2 Jodłowa-  gmina Jodłowa

 

2011 • Informacja własna